INTOPEX Group:
Intopex AS |
Intopex Forward OÜ |
Maardu Raudtee AS |
IFTL Group AS
Intopex Forwardi teenused

Intopex Forwardi teenused

Raudteeveod igat liiki veeremiga Intermodaalsed veod Veod uksest ukseni Gabariitsete ja ebagabariitsete kaupade veod Kaupade laadimis- ja kinnitusskeemide koostamise teenused ...

Firmast Intopex Forward

Meie firma INTOPEX FORWARD töötab juba aastaid aktiivselt raudteevedude turul. Oleme peamiselt spetsialiseerunud vedelkaupade veole ja mistahes üldkaupade partiide raudteel saatmisele erinevat liiki veeremiga. Tagame operatiivse nõustamise ning tariifide arvestuse, vagunite pideva jälgimise teeloleku ajal ning õigeaegse reageerimise kõigile võimalikele probleemidele, tuleme vastu oma klientide vajadustele.

Firma pakub ebagabariitsete kaupade raudteeveo teenuste täit kompleksi, kaasa arvatud ebagabariitse kauba platvormile laadimise ja kinnitamise skeemi koostamist.

Tänu aastatepikkusele kogemusele, professionaalsele lähenemisele ja suhetele arvukate partneritega on Intopex Forwardil võimalik pakkuda kompleksset veoteenust "uksest ukseni", kus klient usaldab kõik intermodaalse veo etapid koos nende iseärasuste ja raskustega ühele logistikafirmale.